Fonte

Çevre

Bu bizim gezegenimiz. Ve en iyi düşüncemizi hak ediyor.

Temiz Doğa, Doğal Kaynaklarımızı Korumak

Sürdürülebilir üretimin amacı temiz doğa, doğal kaynaklarımızı korumak, düşük maliyet, yüksek verimlilik, kısaca toplum ve çevre için daha güvenilir ve sağlıklı süreç ve sistem kullanılarak üretimin yapılması denebilir.
Fonte

Sürdürülebilir Üretimin Genel Prensibi

Sürdürülebilir üretimin genel prensibi; üretim aşamasında oluşabilecek her türlü atık oluşumunu engellemeye çalışırken aynı zamanda kaynakların verimliliğini artırmak, çevresel bozulmaları önlemek, ürünün kalitesini artırmak ve sürdürülebilir yapıyı teşvik etmektir.
Fonte

Kimyasal Proses

Firmamız gerekli tedbirleri almış herhangi bir sanayşi atık üretmemekte, kimyasal prosesleri de bunalr için belirlenmiş sahalarda gerçekleştirmektedir. Enerji tüketimi anlamında da tasaruf tedbrileri almıştır.
Fonte

UZUN ÖMÜRLÜ ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ

Bir ürün daha uzun süre dayanırsa, yenisini yapmak için daha az kaynak kullanılacaktır. Her gün zamana ve aşınmaya dayanıklı, daha kaliteli ürünler üretmek için çalışıyoruz. Ürünlerimizin yaşam döngüsü boyunca dayanacağı koşulları simüle etmek için bir laboratuvar oluşturduk. Mekanik dayanıklılık, aşınma, kuru ve evsel temizlik, ısı ve nem, tuzlu suya dayanıklılık, Çin testi (aşındırıcı gazlara dayanıklılık) ve daha birçok konuda uluslararası geçerliliği olan testler yapıyoruz. Bunun nedeni, az sayıda ancak mükemmel kalitede ürün satmanın sürdürülebilir bir şirketin temel değerlerinden biri olması gerektiğine inanıyoruz.
Fonte

ŞEFFAFIZ

Gezegenimize olan katkımızı değerlendiren gözünüz olmak istiyoruz. Bu nedenle üretim süreçlerimiz şeffaftır. Müşterilerimizi ve çevre kuruluşlarını düzenli olarak üretim tesislerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Yeni galvanik tesisimiz, herkesin içeriye bakabilmesi ve çabalarımızı değerlendirebilmesi için cam duvarlara sahiptir.
Fonte