Fonte

Servisler ve Tecrübemiz

Yaratıcılığı özgür kılan deriler

Moda aksesuarlarına yönelik deri geliştirme konusunda uzmanız. Her türlü kullanım için geniş bir deri ve suni deri renk kartımız var: tüm yıkama testlerine dayanıklı, en katı kimyasal gerekliliklere uygun ve metalle kombine edilmeye uygun güzel malzemeler.
Fonte

Sadece 4 haftada benzersiz aksesuarlar

Kendi ürünlerinize ekstra değer katan aksesuarlar Bir ürünün yaşam döngüsünün tüm adımlarını yönetebiliyoruz. Aksesuar mühendisliğinden, kalıpların, kalıp setlerinin ve üretim araçlarının dahili üretiminden son yüzey işlemlerine kadar: Misyonumuz, en kaliteli aksesuarları en iyi fiyata sunmaktır.
Fonte

Her şey aksesuar olabilir

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusundaki esnekliğimizle tanınıyoruz. Onlarca farklı teknik ve malzeme kullanarak giysi ve deri eşyalara yönelik aksesuarlar üretiyoruz. Metal, plastik, ahşap, boynuz ve daha birçok malzeme kullanıyoruz. Birlikte tasarlıyoruz çözüm üretiyoruz. 

Fonte

Yenilik bizim tutkumuzdur

Stil, fizibilite ve kaplamaların tüm sınırlarını aşmak için çalışıyoruz. Ekip, geleceğin ürünlerini geliştirmek için birlikte çalışan stilistler, tasarımcılar, kimyagerler ve teknisyenlerden oluşuyor. FONTE, yenilikçi çözümleri için çeşitli tasarım ve buluş patentlerine sahiptir. Yıllar geçtikçe uygulamalarda ve müşterilerimize çözüm bulmada uzmanlaştık ve daha sonra endüstri standardı haline gelen teknikleri tanıttık. Kişiselleştirilmiş bir ürüne ihtiyacınız varsa, sıfırdan bir ürün geliştirmeye, yeni kaplamalar veya malzemeler geliştirmeye ihtiyacınız varsa, FONTE'yi ideal ortak bulacaksınız.
Fonte